- Przed zakupem
- Z pośrednikiem czy bez
- Nieruchomości a kryzys
- Zarabianie na nieruchomościach
- Finansowe zabezpieczenie
- Wybór agencji nieruchomości


Zarabianie na nieruchomościach

Nieruchomości to jedna z najpewniejszych i najbardziej dochodowych inwestycji. Możesz na nich zarabiać na kilka sposobów:

1) kupować zaniedbane i zniszczone mieszkania czy domy, remontować je i sprzedawać drożej
2) kupować, czekać i mieć nadzieję, że cena nieruchomości wzrośnie
3) kupować i wynajmować

Każdy sposób ma swoje wady i zalety. Kupowanie i remontowanie wymaga sporej pracy i pieniędzy przy doprowadzeniu nieruchomości do dobrego stanu. Możemy to robić sami w wolnym czasie lub zlecić to fachowcom. Mieszkanie wyremontowane możemy sprzedać za zdecydowanie większą kwotę niż suma kosztów nieruchomości i remontu.

Drugi sposób jest dość ryzykowny, bo nigdy nie ma się pewności jak będą kształtowały się ceny nieruchomości w przyszłości i czy uda nam się znaleźć kupca na naszą nieruchomość za kwotę większą niż zapłaciliśmy.

Najlepszym sposobem jest wynajęcie nieruchomości. Jeśli uda nam się znaleźć tanią nieruchomość, dostać kredyt z niskim oprocentowaniem oraz znaleźć lokatora, który zapłaci odpowiednią sumę może dojść do sytuacji, w której to lokator spłaca Twój kredyt, a Tobie w kieszeni zostaje jeszcze kilkaset złotych. Nie dość, że co miesiąc będziesz zarabiał na swojej nieruchomości to kredyt sam się będzie spłacał.

Jeśli mieszkasz w okolicy Szczecina możesz rozpocząć inwestycje w mieszkania Szczecin. To dobry wybór na początek, zwłaszcza jeśli znasz okolicę mieszkania, które chcesz kupić. Najlepszym miejscem inwestycji jest okolica naszego miejsca zamieszkania, dzięki czemu zawsze będziemy mogli "mieć na nią oko".
Website © All Rights Reserved
Design by Geesh.
Supported by Hosting24.com